Logo Ford Auto Centrum

Na skróty!

Ford Kuga dostępny już od 92 900 zł brutto

Doskonała stylistyka, elegancja, wyśmienita dynamika i inteligentne technologie rozbudzą zmysły każdego kierowcy. Nowy Ford Kuga jest ekscytujący z każdej strony.

Nowy Ford Kuga oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań oraz systemów wspomagających kierowcę, dbających o bezpieczeństwo pojazdu i pasażerów, będących tym samym przykładem wykorzystania nowoczesnej technologii w samochodach typu SUV. Inteligentny napęd na wszystkie koła, który błyskawicznie dostosowuje się do podłoża i warunków drogowych, system Active City Stop zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach, najbardziej zaawansowana technologia obsługi głosowej Ford SYNC z funkcją wzywania pomocy (Emergency Assistance) czy drzwi bagażnika zamykane i otwierane elektrycznie i bezdotykowo - wystarczy wsunąć stopę pod zderzak, aby otworzyć lub zamknąć bagażnik – to tylko niektóre z pomysłowych rozwiązań, w jakie wyposażony jest nowy Ford Kuga.

Nowy Ford Kuga oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań, będących tym samym przykładem wykorzystania nowoczesnej technologii w samochodach typu SUV.

Doskonała przyczepność w zmiennych warunkach terenowych
Zastosowany w Fordzie Kuga inteligentny napęd na wszystkie koła (AWD) błyskawicznie reaguje na zmiany podłoża i automatycznie przekazuje odpowiednią ilość mocy na każde koło, które w danej chwili jej potrzebuje. Zapewnia to maksymalną przyczepność samochodu na każdej drodze i w każdych warunkach, a kierowcy pełną kontrolę nad pojazdem. System uruchamia się tylko wtedy, gdy jest potrzebny co pozwala również zaoszczędzić paliwo podczas jazdy w łatwiejszych warunkach drogowych. Ilość mocy przekazywanej na poszczególne koła, jest przedstawiana na wyświetlaczu LCD deski rozdzielczej.

Ciasne miejsce parkingowe? Nowy Ford Kuga zaparkuje sam
System wspomagający parkowanie pozwala wykonać manewr parkowania równoległego bez dotykania kierownicy, w miejscu w którym zdawałoby się to niemożliwe – tylko o 20% większym od długości samochodu. Czujniki ultradźwiękowe sprawdzają czy miejsce postojowe jest dostatecznie obszerne, aby w nim zaparkować. System steruje układem kierowniczym, podczas gdy kierowca operuje jedynie pedałami gazu, sprzęgła i hamulca. Takie parkowanie bez używania rąk jest znacznie mniej stresujące!

Ford SYNC – zaawansowany system sterownia głosem
Ford SYNC to jedna z najbardziej zaawansowanych technologii stworzonych przez firmę Ford, wykorzystana w nowym Fordzie Kuga. Umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych, odtwarzanie muzyki, obsługiwanie nawigacji oraz korzystanie z wielu innych przydatnych funkcji wyłącznie za pośrednictwem prostych poleceń głosowych (bez obsługi języka polskiego).
Zdjęcia


Cenniki


kuga_vin_2014__wkladka_promocyjna_1_2015(1).pdf

kuga_detaliczny_2015_nr_1.pdf

kuga_wkladka_promocyjna_01_2015.pdf


« powrót